Líšno – strašidelný zámek z hororu

Kousek od Benešova je stavba, ve které by se měl střídat jeden filmový štáb za druhým – podobně atraktivní exteriéry pro nejroztodivnější hororové fantazie široko daleko nenajdete. Bohužel, dovnitř se jít nedá, ale jen pohled z parku je dostatečným zážitkem.

Všechny fotky z Líšna jsou k dispozici ve fotogalerii: Líšno.Tady je jen malá ochutnávka.

 

 

,

 

 

 

 

 

 

 

 Více fotografií ve fotogalerii Líšno.

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

2 komentářů

  1. Čau. Na zámku v Líšně jsem zažil v letech 1985–1988 fantastické letní tábory tzv. Hudební mládeže, takže interiér moc dobře znám a nechal ve mě otisk nezapomenutelných okamžiků. Myslím, že v těch letech to patřilo Červenému kříži. Komu to patří dnes, nevím. Vláďa

Napsat komentář