Česká televize v nejbližší době spustí další kanál. Po ČT 1, ČT2, ČT24, ČT Sportu, Péčku a Artu se tak v nabídce pro české diváky objeví další veřejnoprávní obsah nejvyšší kvality – ČT JO.

„Museli jsme reagovat na výzvy řady diváků, kteří po novém obsahu v rámci veřejné služby volali. Obzvláště jeden byl mimořádně urputný,“ chladně komentuje žhavou novinku tisková mluvčí České televize Alžběta Plívová. Záštitu nad novým kanálem podle našich interních zdrojů převzal sám prezident republiky Miloš Zeman.

Našim investigativcům se podařilo získat přísně utajované programové schéma připravovaného vysílání, a proto vám ho můžeme přinést už dnes, přestože se podobné znění objevilo na stránkách www.hrad.cz již minulý týden. Z nejzajímavějších pořadů vybíráme:

Události, komentáře Jiřího Ovčáčka

Denní svodka toho nejdůležitějšího, o čem dnes promluvil a zítra promluví prezident republiky ústy Jiřího Ovčáčka.

Otázky Jiřího Ovčáčka

Nekompromisní otázky Jiřího Ovčáčka z druhé strany mikrofonu nastavují nemilosrdné zrcadlo neprofesionalitě a malosti české mediální scény.

BéBé Dobré ráno s Jiřím Ovčáčkem

Přehled nejdůležitějších událostí českého prezidenta za účasti Jiřího Ovčáčka.

168 hodin

Rekapitulace náročného pracovního týdne tiskového mluvčího Jiřího Ovčáčka s vtipnými glosami Jiřího Ovčáčka.

Ptejte se na co chcete…

… na co chci odpovím. V tradiční talk show vystřídá Miroslava Donutila nová hvězda stand up scény Jiří Ovčáček.

Zpívánky

Nejoblíbenější díl populárního pořadu pro děti s chytlavou melodií.

ovcacci

Večerníček Jiřího Ovčáčka

Pro velký úspěch budou nasazovány pouze populární série milovaných pořadů Pohádky ovčí babičky, Nu pogodi a Ovečka Shaun.

 

Hovory z Lán

Dvojice Miloš Zeman a Jiří Ovčáček uvádějí inovativní formát dialogu významných osobností, o který se neúspěšně a v nepříliš zdařilé formě dříve pokoušeli dnes již zapomenuté osobnosti první republiky.

Jiří Ovčáček speciál

Speciální vysílání speciálních promluv Jiřího Ovčáčka.

Haló! Noviny? 

Pravidelné čtení nejdůležitějších citací Jiřího Ovčáčka v rámci monitoringu nejdůležitějších médií a České televize.

Hidepark

Pravidelné denní terapeutické cvičení, při kterém se naučíte, jak si nepřipustit pravdu, i kdybyste za ni viseli přivázaní nad propastí veřejného zesměšnění.

Saw 24 – mrazivá ocel

Další pokračování hororového trháku, ve kterém se můžete těšit na sérii mučících praktik. V hlavních rolích obětí Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Jindřich Šídlo. Režie: Jiří Ovčáček.

Hledání ztraceného článku

Populární nekonečná série, ve které se historik a badatel Jiří Ovčáček probírá dokumenty, archivy a knihovnami. První díl nemůže začít ničím jiným než analýzou levého dolního rohu zasazeného do kontextu.

Na slovíčko s Jiřím Ovčáčkem

Praktické ukázky neúspěšného konceptu inkluze v systému českého školství.

Jak se staví sen

Vráťa a Saša se chtějí nastěhovat do nového bydlení. Zvládnou získat dostatek zdrojů na nákladnou rekonstrukci, když se vydali z úspor? Půjčí jim nějaká banka, když je zástavou jen laciná vila ve Strašnicích a navíc dítě na cestě? Chcete i vy bydlet luxusně a levně? Načerpejte inspiraci z nové reality show!

AZ kvíz

Oblíbená soutěž, ve které prezident republiky zkouší soutěžící z významu vybraných slov. Úvodní díl s podtitulem: „Víte, co je to pussy?“

Vinaři

Putováním moravskými sklípky vás korunovačními klenoty nejkrásnějšího nápoje provede prezident republiky Miloš Zeman s hůlkou a Danielem Hůlkou. Upozornění: nevhodné pro abstinenty a vegetariány.

Hitler v citacích intelektuálů

Několikahodinová show Miloše Zemana, který dokáže, že tváří v tvář Hitlerovi selhal úplně každý. Zpaměti a poslepu.

Okolo Rhodosu

Kurzy bezpečného plavání v divokých mořích.

Cestománie

Tisíc a jeden trik, jak rychle a zadarmo překonat desítky časových pásem bez mezipřistání.

Monoskop Jiřího Ovčáčka

Mezi půlnocí a šestou hodinou ranní bude uklidňující hlas Jiřího Ovčáčka počítat ovečky.

Aktualizace: po zveřejnění informace o spuštění nového kanálu České televize ČT JO se nám ozval náš další zdroj, který nám prozradil, že v přímé reakci na tuto skutečnost vznikl tlak na spuštění dalšího nového kanálu ČT ANO. Hlavním tahákem prý má být kultovní legenda, pořad Smějeme se s Andrejem, v němž hlavní role hrají hvězdy showbyznysu jako Kleslová, Jermanová, Krnáčová nebo Faltýnek. A možná přijde i Andrej.

Více informací naleznete v původní tiskové zprávě.

 

 

4 komentářů