Když jsem vyšel z porodnice, v takovém zvláštním stavu asi odpovídajícím tomu, co se poslední dva dny dělo, vydal jsem se z Bulovky dolů směrem k Vltavě a podél ní na Palmovku. A fotil jsem si pro přípomínku toho, jak bylo, když se narodila M., všechno možné, co mi přišlo pod foťák. Aspoň bude mít památku. Tohle je první část fotek z toho pozdního odpoledne.

Kliknutím na náhledy se dostanete dovnitř fotogalerie. Druhý díl: Den, kdy se narodila M. (fotky) – Palmovka

4 komentářů

  • Honzo, velká gratulace a otázka čím přesně fotíte? Máte pěkné fotky
    J

  • Díky moc :) Normálně máme zrcadlovku, na ní je většina fotek ze zahraničí, ale kvůli malé jsme teď koupili vážně výborný kompakt: http://www.ma­ll.cz/digital­ni-kompakty/panasonic-lumix-dmc-tz7-red (na Mallu ho už nemají, ale podle mě se sehnat dá, pak je dražsí varianta TZ10, která je téměř shodná, ale opravdu dražší a říká se, že má lehce horší obrazovou kvalitu). Co je na tom foťáku skvělé, že se vejde do kapsy a přitom, a to byl hlavní důvod, točí naprosto úžasné video v HD. Takže spokojenost a můžu doporučit.

  • Paráda – díky moc za tenhle tip. Ne vždy se člověku chce tahat se zrcadlovkou, takže hledám nějaký šikovný kompromis, který budu mít pořád u sebe. Ovšem trochu váhám – podle ohlasů má TZ7 video perfektní, ale na kvalitu fotek se názory dost různí..Horší kvalita snímků pořízených v interiéru či za horšího světla atd. Já hledám něco prioritně na pěkné fotky, ale kvalitní video by bylo příjemným bonusem. Každopádně je jasné, že jde pořád jenom o kompakt, takže asi nelze čekat zázraky. Na druhou stranu jde o jeden z dražších kompaktů, tak snad..Inu a teď babo raď:)