Středověký Řím na barrandovské pláni jako živý

Máte jedinečnou, i když ne moc povolenou, možnost vidět Řím doby Borgiů na pražském Barrandově. Kulisy seriálu Borgia už jsou opuštěné, ale stále přesvědčivé a impozantní. Jen kousek od stanice Lukoilu a parkoviště Lidlu se nachází za červenobílými páskami se zákazem vstupu úžasný jiný svět. My jsme tam samozřejmě nebyli a vy tam taky nechoďte. A nechoďte tam co nejdřív, protože to prý brzy zbourají. Díky za tip M.

Všechny fotky najdete ve Fotogalerii.

Informace o natáčení seriálu v Čechách najdete na iDNES.cz.

A přesné místo, kde stojí kulisy, najdete na Mapy.cz (na fotomapě jsou zachyceny nějaké jiné, starší kulisy).

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

Jeden komentář

  1. […] Simindr.cz » Středověký Řím na barrandovské pláni jako živý simindr.cz/stre­doveky-rim-na-barrandovske-plani-jako-zivy/ – view page – cached Máte jedinečnou, i když ne moc povolenou, možnost vidět Řím doby Borgiů na pražském Barrandově. Kulisy seriálu Borgia už jsou opuštěné, ale stále přesvědčivé a impozantní. Jen kousek od stanice Lukoilu a parkovičtě Lidlu se nachází za červenobílými páskami se zákazem vstupu úžasný jiný svět. My jsme tam samozřejmě nebyli a vy tam taky nechoďte. Díky za tip… Read moreMáte jedinečnou, i když ne moc povolenou, možnost vidět Řím doby Borgiů na pražském Barrandově. Kulisy seriálu Borgia už jsou opuštěné, ale stále přesvědčivé a impozantní. Jen kousek od stanice Lukoilu a parkovičtě Lidlu se nachází za červenobílými páskami se zákazem vstupu úžasný jiný svět. My jsme tam samozřejmě nebyli a vy tam taky nechoďte. Díky za tip M. View page […]

Napsat komentář