DigiZone.cz – první pořádný web o digitálním vysílání

Včera byl spuštěn zpravodajský server DigiZo­ne.cz, web o digitálním vysílání, který si troufám označit za první pořádný projekt podobného druhu u nás.

Všechny dosavadní projekty vypadaly buď jako dělané na koleně, a nebo byly jenom více či méně (spíš méně) důležitou podsoučástí webu orientovaného především na nějaké jiné téma. DigZone.cz se věnuje digitálnímu vysílání na plný výkon a soustřeďuje všechny nejdůležitější informace o daném tématu. Až vás bude zajímat, co je to ta digitalizace, o které se v nejbližších dnech začne všude mluvit, opravdu nejjednodušší způsob, jak se to dozvědět, je právě DigiZone.cz. Zní to trochu jako reklama, ale na našem webu snad trochu selfproma vadit nebude 🙂

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

Napište první komentář

Napsat komentář