DVD divadelního představení Mlýny

Dobrá zpráva, kterou by neměli přehlédnout všichni, kteří si oblíbili divadelní představení sklepáckých Mlýnů. Tahle mimořádně nadhledová záležitost je krásným zážitkem s několika mimořádnými scénami a je úžasné, že i takovouhle specialitku se někdo rozhodne vydat jako levné DVD. Takže neváhejte, můžete to s nákupem risknout, i když jste to neviděli. Ve středu 21. listopadu 2007 v MF DNES. Cena 48 Kč. A ten bulvár k tomu ani kupovat nemusíte, prodají vám to i bez něj 🙂

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

Napište první komentář

Napsat komentář