Nové vydání průvodce Nizozemskem s našimi fotkami

Nedávno vyšlo druhé vydání průvodce Nizozemsko od nakladatelství Freytag & Berndt a skromně se přiznáváme, že přes 50 fotografií pochází z naší ruky.

Takhle vypadá aktualizovaná titulní strana, průvodce byl rozšířen o dalších 16 stran, z toho o řadu fotek, a právě hodně našich snímků (na jedné jede S. na kole mezi mlýny v Kinderdijku například :). Na další fotky z Nizozemí můžete mrknout do naší fotogalerie Holandsko. Mimochodem, první vydání průvodce bylo v Hospodářkách vyhodnoceno jako nejlepší průvodce po Nizozemí z těch, které jsou v ČR k dostání.

Podrobnosti o novém vydání na stránkách vydavatelství. 

Možnost koupě.

Zájemcům jsme schopni zajistit i podpis a věnování od samotného autora průvodce 🙂 Totéž platí o průvodcích po Madeiře a Maďarsku, kde naše fotky najdete taky.

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

Napište první komentář

Napsat komentář