Nůž na krku zabodnutý do srdce a do zad

Být Kozorohem, tak při čtení horoskopu pro dnešní den asi dostanu pořádný strach. Především mi pořád nejde do hlavy, jak to ten partner toho Kozoroha může dokázat – stačí aby přiložil nůž na krk a z milého Kozoroha je hned mrtvej brouk a ještě naněkolikrát. Panečku, to jsou mi věci!

Být Kozorohem, tak se bojím, co přinese zítřek, protože už dnešek je pořádnej nářez:

Horoskop na úterý 1.2. 2005 (Kozoroh 22.12. – 20.1.)

„Váš partner vám dá nůž na krk – buď on nebo vaše kariéra. Je to jako by vám vrazil nůž přímo do zad nebo do srdce. Nic neřešte, hrajte mrtvého brouka. Zítra je také den a vy si vše zatím v klidu promyslete.“ (Zdroj: Horoskopy.cz)

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

Napište první komentář

Napsat komentář