PF 2009

Tak do toho nového roku co nejméně krizí. A pokud přijdou, ať jsou nakonec ku prospěchu. Ať se vám podaří překonat všechny překážky i sebe sama. Ať se vám vyhýbají malichernosti a máte čas na to podstatné. Ať při sobě vždycky máte někoho, kdo je s vámi rád a vy jste rádi s ním. Ať to všechno stojí za to. Na zdraví!

PF 2009

Tenhle obrázek je z dost bláznivého výstupu na horu Half Dome (2693 m) v Yosemitu, jehož závěrečný úsek představuje čtyřicetipěti stupňové stoupání po hladké stěně a kovových lanech, na nichž leckdo překoná sebe sama. Více fotek z Yosemitského národního parku v naší americké fotogalerii.

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

Napište první komentář

Napsat komentář