Ztrapnit se před celým národem: k nezaplacení

Onehdá jsem se někde zdrženlivě zmiňoval o české kreativitě na internetu. Inu, výjimky se najdou. Samozřejmě, smát se Paroubkovi není nic těžkého, je to zřejmě náš nejlepší komik od hvězdných dob Kaisera a Lábuse, kteří byli nejlepší vždy ve chvílích, kdy parodovali sami sebe. Ale navázat na Paroubkovu nenapodobitelnou originalitu stejně originálně, to už chce nějakého fištróna.

Když politik dokazuje svou hodnotu hodnotou oblečení, které má na sobě, měli by se ho co nejdříve ujmout ošetřovatelé. V jeho i našem zájmu.

Nepřehlédněte: kniha Přelud svobody

Výbor textů novináře a vydavatele Jána Simkaniče z let 2013 – 2017 Přelud svobody, které se týkají veřejného života, vývoje české společnosti a politické scény, proměn mediálního prostředí a komunikace. Knihu lze vnímat jako upozornění na zásadní rizika dalšího vývoje, stejně jako inspiraci k jejich překonávání.

Kniha obsahuje 68 textů sebraných z blogu Simindr.cz, týdeníku Respekt, magazínu Reportér a dalších médií. A to včetně zcela nové šestnáctistránkové eseje Přelud svobody, která výbor uvozuje a zasazuje do kontextu současné společenské a politické situace.

Tištěnou knihu můžete ihned zakoupit v e-shopu.

Simindr Autor článku:

Ján Simkanič, bloger, publicista, vydavatel.

Napište první komentář

Napsat komentář