Historie se opakuje – i v druhé sérii je slovenská Superstar lepší než ta česká. A co víc – objevila jednoho parádního zpěváka.

Druhá řada slovenské Superstar se nese převážně ve znamení jednoho mladého muže. Porota mu v nadsázce říká, že by měl co nejdříve vypadnout, aby soutěž začala být konečně vyrovnaná. Není to přehnané, protože slovenský objev roku Peter Cmorík celou soutěž doslova válcuje.

Stačí si projít jeho stránku na oficiálním webu slovenské Superstar a proklikat se vystoupeními, aby vám bylo všechno jasné. Člověk musí žasnout, jakým způsobem svůj zpěv prezentuje takhle mladý a ve velkém shoubyznysu neotrkaný člověk - suverénní, uvolněný, vyzrálý a téměř stoprocentně bezchybný. Jeho zvláště zastřený hlas má silné charisma a když k tomu přidáte radost a nadšení, které do své přítomnosti na jevišti dává, není co řešit. Jeho verze snowboarďácké On My Head snese srování s Bártovým originálem, ale i slavné You can leave your hat on zvládl bravurně, nemluvě o posledním, duetovém kole. Uvidíme, co s ním provede, až se postaví na vlastní nohy; pokud bude mít dobrý repertoár, tak o něm uslyšíme jistě ještě hodně dlouho.