Co Čech, to muzikant? Dávno ne! Ale co Čech, to náboženský expert! Škoda, že máme v Evropské unii tak malé slovo, angažovat jen zlomek českých odborníků na islám v Bruselu, celý problém s muslimy by byl vyřešen zhruba do půl roku.

Bohužel, když ani Miloš Zeman není schopen prosadit své plány, aby se muslimové vrátili zpátky, odkud přišli, obávám se, že je s námi a s celou Evropou ámen (křesťanský výraz pro konec pozn. red.). Nevyslyšen zůstává i přesto, že je prezidentova teorie vyztužena skvělým odborným pozorováním, že „jejich (muslimů – pozn. red.) původními zeměmi nadále zůstávají Alžír, Libye nebo chcete-li Mali, z prostého důvodu, že je tam jakási genetická závislost“ (viz rozhovor na Deník.cz). Svatá pravda! Přitom naše know-how s odsuny je jedinečné a je skutečný hřích nevyužít je ke společné věci!

Naše Evropa totiž představuje jedinečný životní prostor, jak se dříve říkalo, plný mírumilovných lidí vycházejících ze židovsko-křesťanských základů. Jasně, ty dvě světové války, které tu náhodou začaly, no, stane se, nikdo není dokonalý, že ano, ale to už máme za sebou.

A ta židovská tradice, v tom se taky nebudeme úplně šťourat, ale mezi námi, všichni víme, že ta je u nás silná hlavně právě proto, že je to tradice, a nikoliv denní realita, protože s tím by pak bylo příliš problémů.

Dnes už taky víme, že 6 miliónů propagátorů židovské tradice jsme neměli nechat vyfičet komínem, ale to udělal Hitler, ne my, oběti! Pár Němců, Čechů, Slováků, Maďarů, Holanďanů nebo Francouzů v tom možná trochu pomohlo, ale nemyslelo to zle. Navíc my jsme aspoň teď po 60 letech ocenili toho Angličana, co odvezl těch 600 dětí, to je hrdina, sice kvůli tomu ocenění musel trhnout všechny rekordy v délce dožití, než se ho dočkal, ale to nám jistě vyčítat nebude! Na druhou stranu, ruku na srdce, tenkrát pro to svoje zachraňování měl násobně lepší podmínky, než máme my dneska, když po nás chtějí uzdravovat těch pár dětí ze Sýrie – to by teprve poznal bezpečnostní riziko, kdyby to chtěl zkoušet dneska!

Zkrátka a dobře, máme tady v Evropě co chránit. Je velký rozdíl mezi naší křesťansko-židovskou tradicí, zvláště v ateistickém Česku, a islámem. O islámu totiž všichni vědí, že neexistuje hodný a zlý islám (Doplnění: Byl jsem upozorněn na to, jaké má být „správné“ čtení odkazovaného článku, který je i přesto stále velice neštastný), ale jen proklatě zlý, protože 1,5 miliard muslimů jsou všichni stejní, jeden jako druhý, to nejsou lidé, to jsou klonovaní jedinci toužící zničit tu nejlepší civilizaci na světě, muži, starci, ženy, děti žijící své bídné životy s kalašnikovy v rukou v zoufalé touze zničit a zaplavit Evropu svým semenem. Přitom to nejlepší, co by se sebou mohli udělat, je postupně se utopit na těch svých chatrných člunech při ilegálních pokusech o překonání Středozemího moře. Ale takových mučedníků je mezi nimi zatím bohužel jen zoufale málo.

Celý svět ví, že Češi jsou maximálně tolerantní národ, a nikdo nemůže říci, že jsme se o svou toleranci poctivě nesnažili. Všem, kteří se nějak lišili, jsme nechali volnou cestu, jen ať si jdou a poznají, jak jim bez nás bude špatně! Podívejte se na Slováky, dodnes nám závidí hokejisty! A některým, kteří toho nebyli schopni sami, těm jsme ochotně pomohli najít místo, kam patří. A dodneška by se ti Skopčáci chtěli vrátit a sebrat nám naše chalupy, tak jim u nás bylo dobře!

Jsme tolerantní i k Romům, o paterčatech jsme dokonce natočili reality show, abychom si dokázali, jak si nezaslouží naši pomoc! No viděli jste to někdy, vyhazovat staré rohlíky? Bezdomovci kvůli nim prohledávají popelnice a oni jimi zhrdnou? Jestli jim stát ty děcka neodebere, pak už vážně nevím! Ale nikdo nemůže říct, že jsme jim nedali šanci!

A s muslimama je to to samý. Nejlíp to vystihnul Tomáš Hanák, kterej kvůli tomu musel jet až do smradlavýho Egypta, aby na vlastní oči viděl, jak strašný to tam mají. No fakt, když je člověk chce vidět na vlastní oči, musí si zaplatit nehorázně drahý zájezd, protože muslima v Čechách nepotkáte, jak je rok dlouhý. Prý jich tu žije nějakých 15 tisíc, což možná nevypadá jako hrozné číslo, ale to je od nich jen taktika, říká se, že za 20 let už jich tu bude většina, a to nesmíme dopustit!

 

Poznámka pod čarou:

Ne, asi nebude líp. Islamistický extremismus ve svých pokusech destablizovat Evropu asi nepoleví, a jak je vidět, stačí opravdu relativně málo, aby se společnost obrátila vzhůru nohama. Pokud však máme bránit skutečné hodnoty, na kterých stojí evropská společnost, nemůžeme při tom sahat k prostředkům, které tyto hodnoty popírají. Ano, při potíráni extremismu musíme být nekompromisní a silní, ale stejně jako si jistě nikdo nemyslí, že všichni čechojaponci jsou populistická rasistická prasata, rozhodně nám nepomůže, když budeme paušálně, nenávistně a populisticky házet do jednoho pytle všechny muslimy podle islámských fanatiků. Bojujme s nepřáteli, které máme, ale nevytvářejme si nové.

Právě ve chvíli, kdy místo lidí začínáte vidět žluté hvězdy nebo půlměsíce, se z mírumilovných a láskou k bližnímu naplněných občanů stávají lidé ochotní obětovat svou lidskost na oltář těch největších zvěrstev.  

Jako prevenci si pro větší pochopení můžete přečíst něco víc například o čerstvé držitelce poslední Nobelovy ceny míru, kterou se stala pákistánská muslimka Malala Júsufza­iová, úžasná odvážná dívka, kterou jiní muslimové málem zabili a dnes cestuje po celém světě a propaguje vzdělávání žen. A nebo si můžete pustit tenhle rozhovor v angličtině s muslimským religionistou Rezou Aslanem, který dokáže neobvykle věcným a nadhledovým způsobem vysvětlovat, jak snadno západní společnost podléhá stereotypním pohledům na islám a muslimy. A nebo něco aktuálního o tom, jak muslimský zaměstnanec židovského obchodu, ve kterém se odehrál jeden z pařížských útoků, zachránil před smrtí 15 židovských nakupujících.

 

 

1 komentář