Chcete na svátek zamilovaných udělat radost svému drahouškovi, mazlíčkovi, kočičce či pusince? Není nic snazšího! S námi najdete dárek, který potěší, pobaví a hlavně hodně překvapí…

Především překvapí tím, co dokáže. Protože toho dokáže víc, než čekáte. A díky tomu můžete i hodně ušetřit. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše. Zatímco v minulém článku I na sexu se dá ušetřit jsem se zabýval především antikoncepcí, následující praktické rady sázejí hlavně na multifunkčnost.

Ruku na srdce (a rozum do hrsti), musíte uznat, že dělat svému protějšku radost erotickými dárky není zrovna levná záležitost. Takový kousínek latexu v sex shopu často stojí víc než paušál u Telecomu. A při všem tom monopolistickém vydírání asi stejně oželíte spíš ten latex. Přesto nákupem erotického zboží můžete udělat dokonale praktickou investici.

Tak například Venušiny kuličky. Nejenže spolehlivě splní svůj prvotní účel, ale vynikající jsou i jako rumba koule. Podle hudebních znalců prý nejlépe zní kuličky ve stříbrném provedení, pokud jsou však aspoň čtyři na jednom provázku. Kuličky jsou přitom použitelné i na stavbě – není-li po ruce olůvko, stačí navázat trochu delším špagátkem a udržíte zdi krásně rovné.

Dalším praktickým vynálezem je vibrátor. Vibrátor dokáže být ideální zahradní kolík. Velmi praktické jsou rovné a hladké tvary, které umožňují udělat pravidelnou jamku a ani do nich nemusíte dávat baterie. Ovšem netřeba zavrhovat ani modely, které věrně napodobují předlohu.

Zahrádkářské využití vibrátoru však není jediné možné. Nepřekonatelný je i v kuchyni. Hospodyňky si jej nemohou vynachválit při jakémkoli míchání či šlehání (zde se doporučuje síťové napájení). Některé vibrátory dokonce svítí, takže pánové si s nimi mohou posvítit třeba v garáži. A jen ten, kdo nezažil večeři při vibrátorech, může vykládat, jak romantická je večeře při svíčkách.

Pro ty, kteří by svou lásku „samou láskou snědli“, mohu doporučit alespoň malou náhradu. K dostání je hezké a navíc jedlé spodní prádlo s příchutí (třeba jahodovou). Navíc v porovnání s tělními tuky partnera je určitě mnohem zdravější (pokud nepočítáme takřka identická přírodní barviva, stabilizátory, emulgátory, E204 a E55).

Relaxaci a uvolnění, které vám neposkytne ani masážní křeslo, skýtá nafukovací panna. A pokud ji vezmete s sebou k moři, nejenže poslouží jako ideální matrace (vzhledem ke své členitosti má proti obvyklým matracím v příboji vln mimořádnou stabilitu), ale navíc s ní zaručeně vyhrajete dovolenkovou karnevalovou soutěž.

Zkušeným řidičům není třeba připomínat spásné vlastnosti dámských punčoch v případě přetržení klínového řemene. Když už nic jiného, je to dobrá záminka pro zastavení někde na málo frekventované ces­tě.

Stejně tak zmiňovat prezervativy jako potenciální balónky pro děti je už poněkud omšelé. Přesto není až tak od věci připomenout, že jde o velice důvtipný způsob, jak nenásilnou formou zasvětit ratolesti do základů sexuální výchovy – klasická škola hrou.

A pokud vám vržou dveře – snadná pomoc. Sáhněte po lubrikačním gelu. Pro své složení je použitelný i pro citlivější panty a především už neuslyšíte jediné zavrzání (nechápu, proč se ještě prodává vazelína).

Ušetřit se dá i na erotických časopisech. Kde jsou ty časy, co se maso v obchodě balilo do Rudého práva. Dnes už se na takové nechutnosti právem díváme skrz prsty. Na druhou stranu obyčejný balící papír je obyčejný až příliš. Ale zabalit dárek nejbližším do stránek barevného křídového papíru z dobře zvoleného časopisu, je vysloveně moderní a navýsost originální. Správný dárek ve správném obalu dokáže zázraky. Vyzkoušejte to dřív, než se z toho stane móda!

Vidíte, že způsobů, jak ušetřit na erotických zpestřovadlech, je celá řada. Musím vás však ještě upozornit, že erotické předměty sice jsou použitelné v praktickém životě, zato předměty, které jimi lze nahradit, v erotice příliš neuplatníte. S rumba koulemi není radno si zahrávat a s dětskými balónky či matrací už vůbec ne. A už jste si, milé dámy, někdy zkoušely navléct na nohy klínový řemen? Tak vidíte.

A zcela na závěr tip pro ty, kteří mají děti, ale chtěli by si aspoň kousek toho svátečního dne vychutnat o samotě. Letošní rok a filmoví distributoři jsou valentýnským zamilovaným velmi nakloněni, protože na dnešek připravili premiéru Harryho Pottera. Takže dětem kupte lístky, pošlete s nimi babičky a dědečky, trvá to celé dvě a půl hodiny, a tak máte spoustu času, abyste vyzkoušeli, co třeba takový vibrátor v kuchyni dokáže. Pokud ovšem lístky už nemáte dávno koupené vy sami a večer nestrávíte v kině. Pak ale dětem nekupujte balónky a určitě je vezměte s sebou. Kdo ví, na co by přišly, kdybyste je nechali doma.

(psáno pro Měšec.cz)