Ještě nikdy jsem nebyl u toho, když se dával do pohybu nějaký řetězový mejl. Až teď. Kdo se nepodívá na následující bomba videa, zvlášť když je dneska pátek třináctého, tak ten je neuvidí. Jeho chyba.

Duchovní otec našeho nového serveru Bomba.cz David Antoš se rozhodl, že si naším prostřednictvím vyzkouší, jak a jestli vůbec něco podobného dneska ještě funguje. Řetězy lásky už ztrácejí na popularitě a naopak video na ní získává, tak schválně, který trend vyhraje.

Princip je jednoduchý – stačí na blogu uvést tři skvělá, tj. bomba-stická videa, která vám přirostla z nějakého důvodu k srdci a poslat štafetu dál – na tři další. Za odměnu můžete získat přístup do testovací verze serveru Bomba.cz mezi prvními – stačí napsat Davidovi. A buďte si jisti, že ten server bude bomba. Tedy my v to doufáme 🙂

Tak začínáme. První video vybírám s potěšením, neboť Sedm statečných v podání Kaisera a Lábuse nemá srovnání. Tahle nástěnka je prostě nejlepší na okrese.

V druhém případě je to záznam z America Got´s Talent, kdy jedná malá holka jménem Bianca Ryan ukázala, že talent podle všeho nějaký má a celé to vyhrála. Teď sice zpívá převzaté slaďáky, ale tohle video má grády jako málokteré.

A do třetice, jak je krásné, když někdo něco umí. Při téhle muzice se na tyhle bláznivé chlápky můžete koukat dokola a dokola a dokola… a dokola… OK Go – Here It Goes Again!

A babu dál předávám třem následujícím obětem: Aleš Miklík, Adam Javůrek a Eda Hlava. A vy se můžete přidat taky. Třeba tím, že pak na Bombu samotnou přidáte ta videa, která se líbí právě vám.

2 komentářů