Potom, co odstartoval seriál videí, kde se jednotlivé země Evropy předhánějí v tom, která bude po Americe druhá, Česko nemohlo zůstat pozadu. Tedy mohlo, ale nezůstalo. [uvnitř VIDEO] 

Vážený pane prezidente,

v naší zemi, které někteří z nás říkají Česko, jiní Česká republika, další Čechia a celý svět Čekoslovakia, tvrdíme, že na velikosti nezáleží. Víme, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Vaše ex-manželka vám to jako Češka jistě potvrdí. 

Cítil byste se tu jako doma. I naši novináři jsou žumpa, póvl a špína a soudy zmanipulované. Místo zkorumpované Hillary tu máme Pražskou kavárnu. Ale obojí platí Soros.

Váš styl tu všichni zbožňují! Pussy je naše oblíbené slovo už tři roky! A náš prezident vyhrál, protože jeho zemanští předci museli znásilňovat. Ve velkém! Prostě je chytli za kundu sem, za kundu tam. České ženy jsou extratřída. Zamilujete si je.

Náš prezident vás obdivuje. A taky má rád Putina. Stejně jako Vy. A má rád Čínu. Teď má problém. Protože Vy nemáte rád Čínu. Ale teď má nejradši Vás. Na prvním místě. Hned po Rusku. A po Číně. Věřte mi.

Nejdůležitější budovou v zemi je Pražský hrad. Je vážně obrovský. Teď se do něj nikdo nedostane, ale Vás by jistě přivítali s otevřenou náručí, skoro jako hosty z Osvětiman. A dostal byste i chlebíček. Chlebíček je český vynález. Něco jako hamburger. Studený. Fantastický. 

V zemi pomazánkového másla jsme alternativní fakta měli, ještě než to bylo cool. Říkáme tomu Pravda vítězí. 

Náš budoucí premiér taky řídí stát jako firmu. Nekecá. Maká. Prostě to udělá. A vyhraje volby, i když budou zmanipulované. Svůj majetek už předem převedl na manželku. Tedy ona to není jeho manželka. Ale on taky ten majetek nepřevedl. A umí to s daněmi skoro jako vy. Vy máte věž, on má hnízdo. Je to skvělé. 

Ani v ČR islám nechceme! Nesnášíme imigranty. Rádi bychom proti nim postavili plot. Ale nemusíme. Žádní tu nejsou. Tak se jezdíme fotit k tomu maďarskému. Dřív jsme tu plot měli. Dokonce na elektriku. A protože tu nebyli žádní imigranti, stříleli jsme do vlastních.

Česko jsme dokázali udělat znovu velké. Bylo to jednoduché. Nejdřív se rozpadlo Rakousko-Uhersko. Pak jsme přišli o Rusíny. Pak táhli Němci. A nakonec se pakovali Slováci. A teď jsme velký, vážně.

Máme skvělý recept, jak na Mexikánce. U nás jim říkáme cikáni a stavíme pro ně takové vepříny. A kdo nepracoval, šup tam s ním. Fungovalo to dokonale, německé know how, čeští pracanti. Něco jako Škoda.

Máme tu neuvěřitelné vojáky. Statečné. Hrdiny. Ten nejslavnější dokonce jel do války na kolečkovém křesle! A vyhrál! Dodneška nemáme jasno v tom, jestli to byl idiot, nebo to s lidmi tak skvěle sehrál. Inspirativní chlapík, ne? 

U nás říkáme, že až bude nejhůř, zachrání nás rytíři schovaní v jednom malém kopci za Prahou. Fantastický kluci. Absolutně nejlepší. Přesvědčíte se na vlastní oči, až náš prezident dorazí na návštěvu do Bílého domu. 

A až budete chtít zmáčknout ten červený knoflík, tak v angličtině se název naší země píše Chechnya, kdybyste nás hledal na mapě.

Takže jasně, souhlas. Amerika na prvním místě. A ať se klidně ostatní předhánějí, aby byli na druhém. V Česku si už nějak poradíme. Jako vždycky.

P. S. Toto video nemohlo vzniknout bez finanční podpory Evropské unie. Prostředky bohužel zmizely v operačním programu Sever, takže jsme mohli přinést pouze jeho psanou verzi.

 

 

1 komentář